Navigate / search

Představení Chat, Meetings a Files

Čas od času se hodí mít po ruce dokument, který použijete jako doprovodný materiál, pokud chcete někomu povídat o to, co naše Collaboration solutions umějí. Mě se to stává typicky tehdy, když si se zákazníkem vyprávím na méně formálním setkání, například u něj v kanceláři, kdy sedíme kolem stolu. Žádné zasedačky, žádné projektory a kreslící tabule.

V takovém případě se mi osvědčilo mít u sebe v tabletu dokumenty-prezentace, které jsou hlavně obrázkové, a slouží jako podpora toho, o čem si vyprávíme. Pokud se tedy bavíme o možnostech virtuální schůzky pro školení prodejního týmu, ukážu jeden slajd, kde je vidět obrazovka webmeetingu v Sametime. Předvádění na tabletu je takové komorní, neruší to vzájemné povídání.

Rozhodnul jsem se o tyto krátké úvodní prezentace s vámi podělit, protože i vám se mohou někdy hodit. Vzal jsem své existující dokumenty, pročistil je, zaktualizoval všechny informace, nasnímal nejnovější obrazovky v češtině a převedl do jednotného designu. Můžete se tedy podívat na dokumenty Komunikace v reálném čase a Sdílení a práce se soubory. Primárně jsou vytvářeny pro cloudové řešení (tedy Connections Cloud Chat + Meetings a Connections Cloud Files), protože ty jsou pro zákazníky nejrychleji dosažitelné, ale v principu jsou informace universální a můžete je použít i pro diskusi pro nasazení on-premises.

Aktualizace (7. října 2015): přidal jsem úvodní prezentaci pro celý Connections Cloud obecně (tedy pošta, sdílení, komunikace, mobilita, …).

IBM Connections Cloud Chat a Meetings.pdf

IBM Connections Cloud Files.pdf

IBM Connections Cloud – overview [CZ].pdf

prezentace-cloud