Navigate / search

Domino Volt – praktický seminář

Vážení zákazníci, milí obchodní parteneři,

zvu vás na praktický seminář, který pořádám ve čtvrtek 30. července 2020, od 13 do 15 hodin. Prakticky si tam vyzkoušíte první kroky s Domino Volt. Nebude to tedy pouze pasivní seminář, kdy já mluvím a vy sledujete, ale bude to aktivní seminář, kde budeme spolu krok po kroku tvořit ucelenou aplikaci ve Voltu. Všichni budeme mít po ruce návod, kde to bude krok za krokem popsáno, takže se nikdo neztratí. Seminář bude opět online, přes internet.

Bude pro Vás lepší, když už jste o Voltu něco málo slyšeli — pokud jste nestihli moje předchozí semináře, koukněte se na jejich záznam, nejsou dlouhé: Domino Volt – úvodní videa

Tento praktický seminář je určeny pro ty, kteří si říkají, že by se rádi na ten Volt podívali podrobněji, ale zatím si nenašli čas nebo motivaci si k tomu sednout a opravdu začít. Možná vás napadlo — a kde to budeme dělat, to cvičení, to si mám Volt u sebe nainstalovat? Nic nemusíte instalovat; využijeme k tomu veřejné prostředí Domino Volt Sandbox, na kterém si každý účastník před akcí sám vytvoří svůj účet. Zabere to jenom chvilku. Popsal jsem to podrobně zde: Vyzkoušejte si Domino Volt bezplatně. A v tomto Sandboxu budeme pracovat a tvořit aplikaci.

Jestli chcete, můžete se na akci přihlásit i jenom jako pasivní divák — nebudete si sami nic zkoušet, jenom se chcete podívat, jak v reálném čase vzniká aplikace ve Voltu. I to je možné, ale Volt není těžký a postupovat podle návodu zvládnete.

Máte-li zájem, registrujte se, prosím, přes tento formulář: https://register.gotowebinar.com/register/2597992452947154190
Pokud Vás půjde z firmy více, musí se registrovat každý zvlášť. Do mailu potom dostanete infromace a přístupovou adresu, přes kterou se v den akce připojíte.
Na akci budu přednášet v češtině a postup pro tvorbu aplikace (PDF), který dostanete, bude v angličtině.

Těším se na viděnou!