Navigate / search

IBM Verse for iPhone

Verse mobile icon

Slyšeli jste už o IBM Verse, chcete si nějaká její vylepšení vyzkoušet, ale nevlastníte zatím žádný ostrý ani zkušební účet? Nevadí, nyní máte možnost si vyzkoušet mobilního klienta pro Verse (v současné době je k dispozici klient pro iPhone) a připojit jej na firemní server s Travelerem.

Pozor, následující poznámka je důležitá: Mobilní klient Verse disponuje více funkcionalitami, než klasický poštovní klient v iOS. Je proto nutné, abyste povýšili serverou část Traveleru na nejnovější verzi 9.0.1.4, která mobilní klienty Verse už umí obsloužit. Jinak můžete ohrozit celý server s Travelerem (vytížení, zatuhnutí atd.).

Klienta si stáhněte klasicky z AppStore: IBM Verse.

Po prvním spuštění se vás to zeptá na server, ke kterému se chcete připojit – buď ke cloudové poště nebo k firemnímu serveru. Vyberte tu druhou možnost a zadejete tam hostname pro váš server Traveler, jméno a heslo (stejně, jako do klasického klienta Traveler).

Pokud je připojení úspěšné, můžete si vyzkoušet práci s poštou i kalendářem, včetně novinek, jako je označování e-mailů pro vykonání nějaké vaší akce, nebo naopak odesíláných zpráv, u kterých čekáte na akci druhých lidí…

iPhone Verse on wooden desk