Navigate / search

Symposium 2016

 

Logo Symposium 2016 banner 600

Vážení zákaníci, mílí obchodní partneři,

kalendar-20-duben

zveme Vás na letošní tradiční konferenci SUTOL Symposium 2016.

Proběhne v úterý 20. dubna 2016 v Paspově sále na Praze 5 (Nádražní 43/84, podrobnější informace o místě konání). Konference je učena pro všechny, které zajímají novinky z oblasti komunikace, spolupráce a sdílení informací, a jejich praktické využití v rámci firmy — tedy nejen správce systémů a vývojáře, ale i lidi „mimo IT“, kteří vedou pracovní týmy či jsou zodpovědní za firemní komunikaci.

V dopolední části představíme trendy a směřování v oblasti efektivní spolupráce, ohlásíme připravované novinky a na živých ukázkách předvedeme jejich praktické využití v naší každodenní práci.

Odpoledne bude patřit partnerům a jejich zajímavým ukázkám použití IBM Collaboration Software u zákazníků, tipům na maximální využití platformy Notes / Domino či možnostem, jak lze svět ICS integrovat s ostatními systémy ve Vašich firmách.

Zde najdete podrobný program.

Konference začíná úvodním slovem v 9:00 (registrace od 8:30), končit budeme v 16:45. Součástí akce je i oběd a samozřejmě káva a občerstvení během přestávek.

Máte-li zájem se Vy, nebo Vaši kolegové konference SUTOL Symposium 2016 zúčastnit, vyplňte, prosím, registrační formulář.

Těším se s Vámi na viděnou!